خانه خدمات برندها

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

شست و شوی ظروف همواره کار سخت و طاقت فرسایی بوده و هست. اختراع ماشین ظرفشویی کمک بزرگی به رفع این دغدغه کرد و باعث آسایش بسیاری از خانواده ها شد. در این بین یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ، شرکت حایر است. ماشین ظرفشویی های حایر یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار است. که رتبه ی بالایی در کسب رضایت مشتری داشته است. اما این برند ممکن است دچار اختلال در عملکرد و خرابی شود. و اگر به خوبی تعمیر نشود باعث هزینه بالا و ایجاد دردسر برای شما می شود. رایا سرویس با اتکا به متخصصین با تجربه و مجرب این امکان را برای شما فراهم می کند که با خیالی آسوده تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر خود را به ما بسپارید.

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی حایر را به رایا سرویس بسپاریم ؟

تعمیر غیر اصولی مشکلات دستگاه شما نه تنها باعث بهبود وضعیت نشده بلکه باعث ایجاد ایراد های کلی و شاید از کار افتادن کامل دستگاهتان شود و جز اتلاف وقت و هزینه هیچ حاصلی نخواهد داشت. پس همواره انتخاب متخصصین ماشین ظرفشویی حایر و دیگر برند ها که مخصوص برند مورد نظر شما باشند منطقی تر و مفید تر خواهد بود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تمامی مدل ها با رایا سرویس

نیروهای متخص رایا سرویس همه ی مدل های ماشین ظرفشویی حایر از جمله ایستاده ، رومیزی و دیگر مدل ها سرویس و تعمیر می کنند. این گستردگی تنوع خدمات حاصل تجربه ی فراوان و دانش تخصصی نیروی رایا سرویس می باشد. مشکلات و ایرادات متداول ماشین ظرفشویی حایر به شرح زیر می باشد :

اختلال در روشن و خاموش شدن سیستم ، مشکل در انتخاب برنامه یا تنظیمات ، گرم نکردن آب ،ایراد تخلیه ی آب شستشو ، معیوب بودن بازوی آب پاش ، مسدود و یا نچرخیدن آن ، قطع و خاموش شدن ناگهانی و...

رایا سرویس با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی و به احترام اعتمادی که به ما کردید. اولویت را در تعمیر قطعات گذارده و حتی الممکن سعی بر این دارد که تعویض صورت نگیرد. برخی قطعات که تعمیر و تعویض می شوند عبارتند از :

برد الکتریکی ، دکمه و کلید های دستگاه ، پمپ تخلیه ، سوئیچ و قفل درب ، بازوی آب پاش و....

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی