خانه خدمات برندها

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که اگر اختراعات نسل های قبلی بشر نبود چه اتفاقی می افتاد؟ اختراعی مانند برق که لازمه ی زندگی امروزه است و نبودش زندگی کردن را تقریبا غیرممکن می سازد. یکی دیگر از این اختراعات که لازمه ی زندگی است و مشکلات آشپزخانه را کم کرده است اختراع ماشین ظرفشویی است. شرکت دوو هم یکی از پیشگامان تولید ماشین ظرفشویی است. دستگاه هایی پیشرفته و قدرتمند که در بازار از بهترین ها هستند. اما ماشین ظرفشویی دوو هم مانند همه ی ماشین ظرفشویی های موجود در بازار دچار خرابی و اختلال می شود. تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به علت پیچیدگی در طراحی و پیشرفته بودن دستگاه بسیار سخت و مهم است و نیازمند یک تیم متخصص می باشد که رایا سرویس این انخاب را برای شما راحت کرده است.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

چرا باید تعمیر ظرفشویی دوو را به رایا سرویس بسپاریم ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ماشین ظرفشویی دوو کار بسیار مشکل و حساسی است که هم به علم و تخصص کافی نیاز دارد و هم به تجربه بالا در زمینه سرویس و تعمیر دارد که بتوان در هنگام بروز مشکل تشخیص صحیح دارد و مشکل را با اطمینان خاطر حل کرد. رایا سرویس با اتکا به افراد متخصص و دارای تجربه ی بالا در تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو این اطمینان را به شما می دهد که بدون هیچ دغدغه و نگرانی دستگاه خود را به ما بسپارید تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه آن را سرویس و تعمیر کنیم.

خدمات رایا سرویس جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو :

شاید این سوال پیش بیاید که کدام مدل های شرکت دوو را رایا سرویس سرویس و تعمیر خواهد کرد؟ در این جا باید بگوییم که تمامی مدل های موجود در بازار از شرکت دوو از طرف تیم رایا سرویس پشتیبانی می شود و افراد ما آشنا با تمامی مشکلاتی که ممکن است برای دستگاهتان پیش بیاید هستند. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ظرفشویی های دوو پیش بیایند عبارتند از :

درست کار نکردن بازوی آب پاش

گرم نشدن آب

ماندن لکه های چربی روی ظروف

روشن نشدن و یا اختلال در برنامه های دستگاه و...

همانطور که انتظار می رود رایا سرویس اصل را بر تعمیر قطعات گذارده و اولویت ما تعمیر یک قطعه است و نه تعویض آن، افراد ما وظیفه دارند تا جای ممکن قطعات را تعمیر کنند و اگر قابل تعمیر نیستند آن را تعویض کنند. قطعاتی که مورد تعمیر یا تعویض قرار می گیرند :

برد الکتریک

بازوی آب پاش

هیتر و المنت

قفل درب و...

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی