خانه خدمات برندها

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

شرکت بوش یکی از بزرگترین شرکت های موجود در عرصه ی تولید لوازم خانگی است. لوازم خانگی بوش در بسیاری از خانه ها دیده می شود. یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. که پس از سال ها و حفظ کیفیت بالا و پیشرفتگی خود اعتماد همگان را بدست آورده است. اما ماشین لباسشویی بوش نیز از خرابی و ایرادات مصون نیست و به دلایل مختلف ممکن است دچار اختلالات و در نهایت منجر به خرابی دستگاه شود. اینجاست که یک انتخاب اشتباه باعث شروع دردسرهای دیگر علاوه بر خرابی دستگاه می شود. اما رایا سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را برای شما آسان کرده است.

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش

تعمیرات ماشین لباسشویی بوش در رایا سرویس

ماشین لباسشویی بوش یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین دستگاه های موجود در بازار لوازم خانگی می باشد پس تعمیر آن ها هم کار مهم و پیچیده ای است و سپردن آن ها به افراد غیر متخصص علاوه بر تعمیر نشدن دستگاهتان و صرف هزینه ی زیاد باعث ایجاد ایرادات مختلف دیگر می شود. تعمیرات ماشین لباسشویی بوش نیازمند به تخصص در زمینه ی این امر است اما نه تنها تخصص برای این کار کافی نیست و تجربه لازمه ی مهم دیگر برای تعمیر می باشد. تعمیرکاران رایا سرویس علاوه بر علم کافی در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی بوش ، تجربه ی بسیار بالایی در زمینه ی تعمیر دارند که این امر باعث شده است تمامی ایرادات ممکن را از قبیل دیده و تعمیر کرده باشند. پس با خیالی آسوده تعمیر را به ما بسپارید.

رایا سرویس کدام مدل های ماشین لباسشویی بوش را تعمیر می کند ؟

تنوع مدل در ماشین لباسشویی بوس بسیار بالاست. به علت قدمت بالای این کمپانی ممکن است بسیاری از مدل ها خیلی قدیمی باشند. اما نگران نباشید. چون رایا سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی بوش را در تمامی مدل ها انجام خواهد داد. خرابی ماشین لباسشویی ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. مانند برخورد نامناسب با دستگاه ، نوسان الکتریکی ، ضربه ی سنگین و حتی استهلاک بالا . برخی از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی بوش عبارتند از :

تخلیه ناقص آب - کارنکردن خشک کن دستگاه - آبریزش دستگاه - سر و صدای زیاد و ...

در آخر نکته ی مهمی را یادآور می شویم که اولویت رایا سرویس با تعمیر قطعات است و تا جایی که امکان دارد تعویض نخواهیم کرد. برخی قطعات که مورد تعمیر و تعویض قرار می گیرد :

برد الکتریکی - لاستیک دور درب - پمپ ماشین لباسشویی بوش - مهره های دیگ لباسشویی و ...

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی