خانه خدمات برندها

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

شاید بتوان گفت یکی از مهم ترین اختراعات بشر در لوازم خانگی که هم در صرفه جویی وقت کمک شایانی کرده است و هم کار دشوار شست و شوی لباس ها را آسان کرده است اختراع ماشین لباسشویی می باشد. شرکت های زیادی در کل دنیا پا به عرصه تولید ماشین لباسشویی گذاشته اند. یکی از این برند ها شرکت دوو می باشد که محصولات متنوعی از آن در بازار ماشین لباسشویی دیده می شود. دوو یکی از شرکت های مورد اعتماد مشتریان بوده و هست. اما تولیدات این شرکت معتبر نیز امکان خراب شدن دارند و دچار اختلالات می شود. حال مهم ترین نکته ای که هنگام تعمیرات ماشین لباسشویی دوو باید رعایت شود انتخاب یک تعمیر کار مناسب است. زیرا اگر تعمیر دستگاه غیر اصولی باشد قطعا باعث دردسرهای زیادی خواهد شد.

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تعمیر ماشین لباسشویی دوو را به چه کسی بسپاریم ؟

تعمیر کار ماشین لباسشویی بسیار زیاد است . اما چه کسی انتخاب مناسبی برای تعمیر می باشد ؟ یک تعمیرکار خوب باید اطلاعات و تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو و سایر برند ها داشته باشد. اما نکته ای که به اندازه ی تخصص از اهمیت بالایی برخوردار است داشتن تجربه ی بالا در زمینه مربوطه یعنی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو است. رایا سرویس با اتکا به افراد متخصص در این زمینه این اطمینان را به شما می دهد هیچ ایراد و خرابی وجود ندارد که تعمیرکاران از قبل با آن مواجه نشده باشند و آن را تعمیر نکرده باشند. پس با خیالی آسوده تعمیرات ماشین لباسشویی دووی خود را به رایا سرویس بسپارید.

خدمات رایا سرویس در زمینه ی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

شرکت دوو یکی از برندها ، با تنوع محصول بالاست. اما کدام مدل ها قابل تعمیر هستند ؟ رایا سرویس تمامی مدل های موجود در بازار از برند دوو را تعمیر خواهد کرد. قدیمی و جدید بودن و یا ظرفیت دستگاه هیچ تاثیری نخواهد داشت. خرابی ماشین لباسشویی می تواند عوامل مختلفی مانند ضربات متعدد، استفاده ی غیر اصولی ، نوسانات الکتریکی و حتی کارکرد طولانی مدت داشته باشد. چند مورد از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی دوو عبارتند از :

خاموش شدن ناگهانی دستگاه - آبریزش هنگام شستشو - تخلیه ی ناقص آب - ایراد در چرخش دیگ و ...

حالا که پس از تشخیص صحیح ایراد برای رفع آن همیشه تعویض قطعه انجام نخواهد شد و رایا سرویس همیشه اصل را بر تعمیر نهاده است و تا جایی که ممکن است تعمیر انجام می شود. قطعاتی مانند :

برد الکتریکی - پمپ تخلیه - لاستیک دور درب - محفظه ی جا پودری و ...

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی