تعمیرات جاروبرقی ال جی

تعمیرات جاروبرقی ال جی

رکن اصلی نظافت منزل جارو کردن خانه است. اما جاروکردن در کنار تمیز و زیبا کردن خانه سختی های خود را هم دارد. این دشواری ها و سختی با وجود جاروبرقی از بین رفته است. اما جاروبرقی هم مشکلات خود را دارد و اگر خراب شود باعث ایجاد دردسر می شود. ال جی یکی از برترین برندها در تولید لوازم خانگی از جمله جارو برقی می باشد.
جارو برقی هایی با کیفیت بالا در توان های مختلف و در انواع گوناگون مانند کیسه دار، بدون کیسه ، شارژی و … توسط ال جی تولید می شود . مصرف کم ، عملکرد قدرتمند ، کم صدا بودن و … از برتری های ال جی بوده و موجب جلب رضایت بسیاری از مشتریان شده است. اما هیچ وسیله ای نیست که خراب نشود. نکته ی مهم در هنگام خراب شدن لوازم خانگی مانند جاروبرقی انتخاب تعمیرکار مناسب است.
رایا سرویس انتخاب مناسبی برای تعمیرات جاروبرقی ال جی است.

تعمیرات جاروبرقی ال جی

چرا رایا سرویس انتخاب مناسبی برای تعمیر جارو برقی ال جی است؟

جارو برقی ال جی یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین دستگاه های موجود در بازار لوازم خانگی که شامل فیلترینگ هوا و … می باشد.در نتیجه تعمیر اصولی این دستگاه امری سخت است که نیازمند علم و تخصص بالا و شناخت کافی از دستگاهای ال جی می باشد.اما علاوه بر تخصص مسئله ای که مهم است داشتن تجربه ی زیاد در زمینه ی تعمیرات جاروبرقی ال جی است تا مشکلات احتمالی که ممکن است برای دستگاه ایجاد شود را از قبل شناخته و راه حل آن را بداند. رایا سرویس با اتکا به تکنسین های متخصص و مجرب خود این اطمینان را به شما می دهد که دستگاه شما را در سریع ترین زمان و با کم ترین زمان تعمیر خواهیم کرد.

خدمات رایا سرویس جهت تعمیر جاروبرقی ال جی شما

دلایل مختلفی وجود دارد تا جارو برقی ال جی را دچار اختلال و خرابی کند. عواملی همچون نوسانات الکتریکی، کارکرد طولانی مدت و پیوسته، مکش آب، استهلاک در زمان و … . برند ال جی در زمینه ی جاروبرقی بسیار متنوع است و در توان های مختلف در گذر زمان دستگاه هایی تولید کرده است. اما خیالتان راحت باشد چون رایا سرویس تعمیرات جاروبرقی ال جی را در تمامی مدل ها انجام می دهد.

برخی از خرابی های رایج در جارو برقی ال جی عبارتند از :

روشن نشدن دستگاه – کم شدن قدرت مکش – سر و صدای زیاد – ایراد در کارکرد دکمه ها و …

تکنسین های رایا سرویس موظفند هنگام تعمیرات جاروبرقی ال جی ابتدا سعی در تعمیر قطعات دستگاه کنند و در صورت تعمیر نشدن آن ها را تعویض کنند. قطعاتی مانند :
موتور جاروبرقی – فن جاروبرقی – برد الکتریکی – دکمه ها و …

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.