تعمیرات جاروبرقی

مشکلات جاروبرقی و تعمیرات آن

نظافت و پاکیزگی خانه ها لازم و وابسته به نظافت روزمره و هفتگی می باشد. و این میزان نظافت با سلامت و کیفیت جاروبرقی شما رابطه مستقیم دارد. جاروبرقی ها با کارکردی سریع و تمیز، بهترین وسیله برای نظافت خانه شماست. اما اگر برای این دستگاه پرکاربردتان اتفاقی افتاده و دچار اختلال شود، چه خواهید کرد؟ بروز مشکل و از کار افتادن جاروبرقی به هیچ وجه دور از انتظار نیست و می تواند موجب آشفتگی محل زندگی شما گردد. . اما راه حل آن، تعمیرات جاروبرقی است. ممکن است پیدا کردن متخصصی که بتواند دستگاه شما را تعمیر و به خوبی آن را به شرایط عملکرد صحیحش بازگرداند، سخت باشد. به همین دلیل رایا سرویس برای کمک به شما اینجاست.

تعمیرات جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی خود را به متخصصین رایا سرویس بسپارید.

نیاز ما به جاروبرقی غیرقابل انکار است و هنگام خرابی و از کار افتادنش ، وقت و انرژی بسیار بیشتری لازم است تا خانه را به طور کامل نظافت کرد. بنابراین لازم است تا مراقبت و نگهداری از دستگاه را جدی بگیریم و در صورت مشاهده هر گونه مشکل و کوچکترین ایرادی، پیش از آنکه به مشکلات دیگری و جدی تری تبدیل شود، برای تعمیر جاروبرقی خود اقدام کنیم. حال کدام تعمیرکار مناسب است؟

متخصصین تعمیر جاروبرقی ما که در زمینه تعمیر دارای سالها تجربه و تخصص هستند. و با انواع مدل های برند جاروبرقی مانند سامسونگ ، ال جی ، بوش و … آشنایی دارند. بهترین افراد برای رسیدگی به دستگاه شما هستند. رایا سرویس در سریعترین زمان ممکن قادر به ارائه خدمات به شما در منزل خودتان می باشد. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و مابقی کارها را به متخصص مجرب و توانمند ما بسپارید.

رایا سرویس کدام برندها را تعمیر و سرویس میکند؟

همانطور که میدانید برند های زیادی در زمینه ی تولید جاروبرقی های خانگی فعالیت دارند . این گستردگی نه تنها باعث محدودیت ما نشده است بلکه خدمات رایا سرویس شامل حال تمامی برند ها میشوند. خدماتی مانند : تعمیرات جاروبرقی سامسونگ ، تعمیرات جاروبرقی ال جی ، تعمیرات جاروبرقی بوش و … که به شما دوستان ارائه خواهد شد.

ایرادات رایج در جاروبرقی ها عبارتند از:

ضعف در مکش
پارگی لوله و کیسه
خرابی باتری و خالی شدن شارژ
سر و صدای زیاد
و …

تعمیر قطعات

تعمیر قطعات معیوب جاروبرقی شما از اولویت های متخصصین ما می باشد. درواقع به هدف کاهش هزینه های تعمیر و افزایش عمر مفید قطعات خود دستگاه از طریق تعمیرات تخصصی و بر مبنای اصول برند جاروبرقی تان، اولویت را یاسرویس با تعمیر قطعات جاروبرقی شماست.

برخی از قطعات جاروبرقی که ما تعمیر یا تعویض می کنیم:

موتور جاروبرقی
فن جاروبرقی
برد الکتریکی
دکمه ها
و …

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.