تعمیرات لوازم خانگی ال جی

تاریخچه شرکت ال جی و تعمیرات لوازم خانگی ال جی

کمتر کسی را می توان پیدا کرد که نام کمپانی ال جی را نشنیده باشد. و این شرکت را به عنوان یکی از قطب های بزرگ تولید لوازم خانگی نداند. این شرکت کره ای بیش از 60 سال پیش با نام تجاری گلداستار تاسیس شد و در سال 1995 به ال جی الکترونیک تغییر نام داد. در سال 2002 با صادرات 2 میلیارد لوازم خانگی از این حیث رتبه ی اول جهان را کسب کرد. فعالیت برند ال جی محدود به مخصول خاصی نیست و همه ی لوازم خانگی و آشپزخانه مانند : ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی ، مایکروفر ، جاروبرقی ، تلویزیون و … توسط ال جی تولید می شوند. حال تعمیرات لوازم خانگی ال جی چگونه خواهد بود؟

تعمیرات لوازم خانگی ال جی

رایا سرویس ، نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی

حال با این توصیفات که از شرکت ال جی گفته شد به این نتیجه میرسیم. که تعمیرات محصولات ال جی در کنار سختی خود ، امری حیاتی برای دارندگان محصولاتش می باشد. کسی که سرویس و تعمیر را بر عهده دارد می بایست علم کافی در مورد لوازم خانگی و تعمیر آن ها داشته باشد. در کنار این علم تجربه نیز از موارد مورد نیاز تکنسین مناسب شمرده میشود. رایا سرویس ، نمایندگی تعمیرات محصولات ال جی با در برداشتن مجموعه ای از تکنسین های مجرب و متعهد و با استفاده از قطعات اصلی ، این اطمینان را به شما میدهد که در کمترین زمان ، و با کمترین هزینه اصولی ترین تعمیر را ارائه خواهد کرد.

خدمات رایا سرویس

تولیدات شرکت ال جی در همه ی زمینه های لوازم خانگی می باشد. ولی این دلیل بر محدودیت رایا سرویس نخواهد بود و تمامی لوازم خانگی ال جی را تعمیر خواهد کرد. خدماتی همچون : تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، تعمیرات مایکروفر ال جی ، تعمیرات جاروبرقی ال جی و … که همگی از طرف رایا سرویس برای شما عزیزان ارائه خواهد شد.

تعمیر قطعات اولویت همیشگی ما!

یکی از مهم ترین برتری های رایا سرویس از دیگر سایت ها و مراکز مشابه این است. که هنگام تعمیرات لوازم خانگی اولویت تعمیرکاران ما تعمیر قطعات است نه تعویض. با این کار هم به طول عمر اجزای داخلی لوازم افزوده می شود و هم از نظر اقتصادی به سود شما مشتریان گرامی خواهد بود.

پس همین حالا بدون نگرانی با ما تماس بگیرید.

یا به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.