تعمیرات لوازم خانگی بوش

تاریخچه شرکت بوش

در بازار لوازم برقی و خانگی شرکت های زیادی را می توان نام برد که جزو برندهای اصلی و مهم باشند. و از مابقی برندها جایگاه و عملکرد بهتری داشته باشند. یکی از این برندهای نامی شرکت بوش است. که بزرگترین تامین کننده لوازم خودکار در دنیا است. این شرکت آلمانی در سال 1886 کار خود را شروع کرد و امروز یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم خانگی است. در سال 1908 تعداد کارکنان این شرکت به هزار نفر رسید. و از این حیث در زمان خود یک دستاورد بزرگ برای رابرت بوش به حساب می آمد. تولیدات شرکت بوش شامل تمامی لوازم خانگی مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و … میشود. که در این پست قرار است ما درباره ی تعمیرات لوازم خانگی بوش و انتخاب یک تعمیرکار مناسب صحبت کنیم.

تعمیرات لوازم خانگی بوش

انتخاب تکنسین تعمیرات لوازم خانگی بوش

تصور کنید که یکی از لوازم خانگی خود دچار مشکل و اختلال شده است و میخواهید آن را تعمیر کنید. چگونه یک تعمیرکار مناسب پیدا میکنید؟ راه های مختلفی وجود دارد مانند پرسیدن از آشنایان و کسانی که تجربه ی خرابی دستگاه مشابه شما را داشته اند. و یا جستجو در اینترنت برای پیدا کردن تعمیرکار مناسب و … اما واقعا کدام تعمیرکار قابل اعتماد است؟

تکنسینی مناسب برای تعمیر دستگاه شما است که دارای علم در مورد مدل های مختلف دستگاهتان، علل خرابی و اختلال و چگونگی رفع آن ها باشد. تعمیرکاری میتواند تعمیر را اصولی انجام دهد که تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی بوش داشته باشد و بتواند سریع ترین راه حل را برای مشکل پیدا و اقدام کند. رایا سرویس افتخار این را دارد که با تکنسین های متخصص و مجرب تعمیرات را در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه به بهترین نحو و بالاترین کیفیت ارائه میدهد.

خدمات رایا سرویس برای تعمیرات لوازم خانگی بوش چه خواهد بود؟

همانطور که میدانید خدمات رایا سرویس بسیار زیاد است. محصولات زیادی توسط شرکت بوش تولید میشود که تمامی آن ها توسط رایا سرویس تعمیر خواهد شد. تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش، تعمیرات ماشین لباسشویی بوش، تعمیرات جروبرقی بوش و … نمومه هایی از خدماتی است که رایا سرویس به شما عزیزان ارائه میکند.

پس با خیالی آسوده محصولات بوش خود را به دستان توانمند تعمیرکاران ما بسپارید.

تعمیر به جای تعویض !

یکی از مهم ترین برتری های رایا سرویس از دیگر سایت ها و مراکز مشابه این است. که هنگام تعمیرات لوازم خانگی اولویت تعمیرکاران ما تعمیر قطعات است نه تعویض. با این کار هم به طول عمر اجزای داخلی لوازم افزوده می شود و هم از نظر اقتصادی به سود شما مشتریان گرامی خواهد بود.

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.