تعمیرات لوازم خانگی دوو

تاریخچه دوو

دوو یکی از شرکت های بنام در تولید لوازم خانگی و برقی بوده و هست. به طوری که تا قبل از بحران مالی آسیا، سومین تولید کننده بزرگ در کره جنوبی محسوب میشد. اما در سال 1999 ورشکست و مالکیت آن به گروهی از طلبکاران واگذار شد. نکته جالب اینجاست که مقرر شده بود مالکیت این شرکت در ازای پرداخت 518 میلیون دلار. به یک شرکت ایرانی واگذار شود که در اثر تحریم های بین المللی این قرارداد لغو گردید. در نهایت در سال 2013 این شرکت به گروه دانگبو فروخته شد. و نام آن به دانگبو دوو الکترونیکس تغییر یافت. مطلبی که در این پست قرار است بررسی کنیم راجع به تعمیرات لوازم خانگی دوو و چگونگی انتخاب تعمیرکار مناسب است.

تعمیرات لوازم خانگی دوو

تعمیرات لوازم دوو را به چه کسی بسپاریم؟

تعمیر لوازم خانگی همواره به دو عامل مهم بستگی دارد که تکنسین باید دارای این دو ویژگی باشند. اولین ویژگی داشتن علم درباره ی دستگاه مورد نظر ، اختلالات ممکن ، چگونگی رفع ایرادات و … می باشد. یک اشتباه ساده و کوچک در تعمیر لوازم برقی مانند ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر و … میتواند خسارات سنگینی به دارنده دستگاه وارد کند. ویژگی بعدی که کامل کننده ی ویژگی قبل است داشتن تجربه است. داشتن علم تنها کافی نیست و حتما باید تجربه ی پیاده سازی آن علم را داشته باشد. تا تعمیر را به بهترین نحو انجام دهد.

نکته ی دیگری که مهم است استفاده از قطعات اصلی و اورجینال می باشد. یک قطعه ی کپی میتواند قطعات اصلی دیگر را نیز دچار مشکل کند. رایا سرویس با اتکا به مجرب ترین متخصصین تعمیرات لوازم خانگی دوو این اطمینان را به شما می دهد که خدمات سرویس و تعمیر را به بهترین نحو در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن به شما ارائه میکند.

خدمات رایا سرویس جهت تعمیرات لوازم خانگی دوو

رایا سرویس خدماتی کامل و گسترده ای را برای محصولات برند دوو مانند : تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو ، تعمیرات ماشین لباسشویی دوو ، تعمیرات مایکروفر دوو و … ارائه میکند. گستردگی محصولات دوو باعث گستردگی فعالیت رایا سرویس در راستای تعمیرات لوازم خانگی دوو شده است و رایا سرویس به عنوان نمایندگی دوو خیالتان را از بابت تعمیر محصولات راحت کرده است.

اولویت تعمیر است نه تعویض!

ویژگی مهم رایا سرویس که باعث سربلندی ما و برتری نسبت به سایت های مشابه و مراکز خدماتی دیگر شده است، تعمیر قطعات است. تکنسین های ما با توجه به شرایط اقتصادی موجود همچنین جهت افزایش طول عمر قطعات دستگاه شما اولویت را بر تعمیر قطعات گذاشته اند و تعویض آخرین راهکار برای حل مشکل شما خواهد بود.

پس همین حالا بدون نگرانی با ما تماس بگیرید.
یا به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.