تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

شرکت سامسونگ با بیش از نیم قرن تجربه در تولید لوازم خانگی یکی از برترین شرکت ها در این زمینه میباشد. سامسونگ در بیش از صد کشور در دنیا فعالیت دارد و در سایر کشورها نیز محصولاتش دیده میشود. ایران نیز یکی از این مشتریان این برند است که امروزه در خانه ی هر ایرانی لوازم خانگی سامسونگ مانند : ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، مایکروفر ، جاروبرقی ، تلویزیون ، یخچال و … دیده میشود. با این توضیحات مسئله ای که پیش می آید تعمیرات لوازم خانگی است. سام سرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ است اما با خروج سامسونگ از ایران انتخاب تکنسین مناسب سخت شده است.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

رایاسرویس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

تعمیر لوازم خانگی سامسونگ یک کار اصولی و بسیار مهم است که به دست هر تکنسینی نمیتوان سپرد. عوامل زیادی وجود دارد که یک تعمیرکار مناسب باید همه ی آن ها را دارا باشد. اولین شرطی که نیاز است علم کافی در زمینه شناخت تمامی مدل های این برند و ایرادات احتمالی داشته باشد. عامل بعدی تجربه است که بسیار مهم میباشد. پس از انها هم این نکته حائز اهمیت است که از قطعات اصلی و اورجینال استفاده شود. رایاسرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ با اتکا به متخصصین مجرب و توانمند و همچنین با استفاده از قطعات اصلی این اطمینان را به شما میدهد که اصولی ترین تعمیر را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن ارائه دهد.

خدمات رایاسرویس

سامسونگ فعالیت بسیار گسترده ای در زمینه ی تولیدات لوازم خانگی داشته و دارد. به همین سبب فعالیت و خدمات رایاسرویس نیز گسترده خواهد بود. تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیرات مایکروفر سامسونگ ، تعمیرات جاروبرقی سامسونگ و … از خدماتی هستند که رایاسرویس برای برند سامسونگ ارائه میکند.

تعمیر قطعات

نکته ی بسیار مهم که در تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و دیگر برندها وجود دارد این است که تعویض قطعه ی خراب دستگاه با قطعه ی اورجینال هزینه ی بالایی دارد که معمولا تعمیرکاران به این مسئله توجهی ندارند و اصلا سراغ تعمیر آن ها نمیروند. اما رایاسرویس به پاس اعتمادی که به ما کرده اید اولویت خود را در تعمیرات قطعات گذارده است تا با افزایش طول عمر مفید آن ها در صرفه جویی هزینه های شما کمک کند.

پس همین حالا با خیالی آسوده با ما تماس بگیرید.

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.