تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که اگر اختراعات نسل های قبلی بشر نبود چه اتفاقی می افتاد؟ اختراعی مانند برق که لازمه ی زندگی امروزه است و نبودش زندگی کردن را تقریبا غیرممکن می سازد. یکی دیگر از این اختراعات که لازمه ی زندگی است و مشکلات آشپزخانه را کم کرده است اختراع ماشین ظرفشویی است. شرکت آاگ هم یکی از پیشگامان تولید ماشین ظرفشویی است. دستگاه هایی پیشرفته و قدرتمند که در بازار از بهترین ها هستند. اما ماشین ظرفشویی آاگ هم مانند همه ی ماشین ظرفشویی های موجود در بازار دچار خرابی و اختلال می شود. تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ به علت پیچیدگی در طراحی و پیشرفته بودن دستگاه بسیار سخت و مهم است و نیازمند یک تیم متخصص می باشد که رایا سرویس این انخاب را برای شما راحت کرده است.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ

چرا باید تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ را به رایا سرویس بسپاریم ؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم ماشین ظرفشویی آاگ کار بسیار مشکل و حساسی است. که هم به علم و تخصص کافی نیاز دارد. و هم به تجربه بالا در زمینه سرویس و تعمیر دارد که بتوان در هنگام بروز مشکل تشخیص صحیح دارد. و مشکل را با اطمینان خاطر حل کرد. رایا سرویس با اتکا به افراد متخصص و دارای تجربه ی بالا در تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ این اطمینان را به شما می دهد. که بدون هیچ دغدغه و نگرانی دستگاه خود را به ما بسپارید. تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه آن را سرویس و تعمیر کنیم.

خدمات رایا سرویس جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ :

شاید این سوال پیش بیاید که کدام مدل های شرکت آاگ را رایا سرویس سرویس و تعمیر خواهد کرد؟ در این جا باید بگوییم که تمامی مدل های موجود در بازار از شرکت آاگ از طرف تیم رایا سرویس پشتیبانی می شود. و افراد ما آشنا با تمامی مشکلاتی که ممکن است برای دستگاهتان پیش بیاید هستند. برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی های آاگ پیش بیایند عبارتند از :

درست کار نکردن بازوی آب پاش ، گرم نشدن آب ، ماندن لکه های چربی روی ظروف ، روشن نشدن و یا اختلال در برنامه های دستگاه و…

همانطور که انتظار می رود رایا سرویس اصل را بر تعمیر قطعات گذارده و اولویت ما تعمیر یک قطعه است و نه تعویض آن، افراد ما وظیفه دارند تا جای ممکن قطعات را تعمیر کنند و اگر قابل تعمیر نیستند آن را تعویض کنند. قطعاتی که مورد تعمیر یا تعویض قرار می گیرند :

برد الکتریک ، بازوی آب پاش ، هیتر و المنت ، قفل درب و…

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.