تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

شست و شوی ظروف همواره کار سخت و طاقت فرسایی بوده و هست. اختراع ماشین ظرفشویی کمک بزرگی به رفع این دغدغه کرد و باعث آسایش بسیاری از خانواده ها شد. در این بین یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ، شرکت حایر است. ماشین ظرفشویی های حایر یکی از بهترین دستگاه های موجود در بازار است. که رتبه ی بالایی در کسب رضایت مشتری داشته است. اما این برند ممکن است دچار اختلال در عملکرد و خرابی شود. و اگر به خوبی تعمیر نشود باعث هزینه بالا و ایجاد دردسر برای شما می شود. رایا سرویس با اتکا به متخصصین با تجربه و مجرب این امکان را برای شما فراهم می کند که با خیالی آسوده تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر خود را به ما بسپارید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی حایر را به رایا سرویس بسپاریم ؟

تعمیر غیر اصولی مشکلات دستگاه شما نه تنها باعث بهبود وضعیت نشده بلکه باعث ایجاد ایراد های کلی و شاید از کار افتادن کامل دستگاهتان شود و جز اتلاف وقت و هزینه هیچ حاصلی نخواهد داشت. پس همواره انتخاب متخصصین ماشین ظرفشویی حایر و دیگر برند ها که مخصوص برند مورد نظر شما باشند منطقی تر و مفید تر خواهد بود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر در تمامی مدل ها با رایا سرویس

نیروهای متخص رایا سرویس همه ی مدل های ماشین ظرفشویی حایر از جمله ایستاده ، رومیزی و دیگر مدل ها سرویس و تعمیر می کنند. این گستردگی تنوع خدمات حاصل تجربه ی فراوان و دانش تخصصی نیروی رایا سرویس می باشد. مشکلات و ایرادات متداول ماشین ظرفشویی حایر به شرح زیر می باشد :

اختلال در روشن و خاموش شدن سیستم ، مشکل در انتخاب برنامه یا تنظیمات ، گرم نکردن آب ،ایراد تخلیه ی آب شستشو ، معیوب بودن بازوی آب پاش ، مسدود و یا نچرخیدن آن ، قطع و خاموش شدن ناگهانی و…

رایا سرویس با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی و به احترام اعتمادی که به ما کردید. اولویت را در تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر بر تعمیر قطعات گذارده. و حتی الممکن سعی بر این دارد که تعویض صورت نگیرد. برخی قطعات که تعمیر و تعویض می شوند عبارتند از :

برد الکتریکی ، دکمه و کلید های دستگاه ، پمپ تخلیه ، سوئیچ و قفل درب ، بازوی آب پاش و….

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.