تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

شرکت حایر یکی از بزرگترین شرکت های موجود در عرصه ی تولید لوازم خانگی است. لوازم خانگی حایر در بسیاری از خانه ها دیده می شود. یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. که پس از سال ها و حفظ کیفیت بالا و پیشرفتگی خود اعتماد همگان را بدست آورده است. اما ماشین لباسشویی حایر نیز از خرابی و ایرادات مصون نیست و به دلایل مختلف ممکن است دچار اختلالات و در نهایت منجر به خرابی دستگاه شود. اینجاست که یک انتخاب اشتباه باعث شروع دردسرهای دیگر علاوه بر خرابی دستگاه می شود. اما رایا سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی حایر را برای شما آسان کرده است.

تعمیرات ماشین لباسشویی حایر

تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در رایا سرویس

ماشین لباسشویی حایر یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین دستگاه های موجود در بازار لوازم خانگی می باشد پس تعمیر آن ها هم کار مهم و پیچیده ای است و سپردن آن ها به افراد غیر متخصص علاوه بر تعمیر نشدن دستگاهتان و صرف هزینه ی زیاد باعث ایجاد ایرادات مختلف دیگر می شود. تعمیرات ماشین لباسشویی حایر نیازمند به تخصص در زمینه ی این امر است اما نه تنها تخصص برای این کار کافی نیست و تجربه لازمه ی مهم دیگر برای تعمیر می باشد. تعمیرکاران رایا سرویس علاوه بر علم کافی در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی حایر، تجربه ی بسیار بالایی در زمینه ی تعمیر دارند که این امر باعث شده است تمامی ایرادات ممکن را از قبیل دیده و تعمیر کرده باشند. پس با خیالی آسوده تعمیر را به ما بسپارید.

رایا سرویس کدام مدل های ماشین لباسشویی حایر را تعمیر می کند ؟

تنوع مدل در ماشین لباسشویی بوش بسیار بالاست. به علت قدمت بالای این کمپانی ممکن است بسیاری از مدل ها خیلی قدیمی باشند. اما نگران نباشید. چون رایا سرویس تمامی مدل های شرکت حایر از قدیمی ترین تا پیشرفته ترین با هر ظرفیتی را تعمیر خواهد کرد. خرابی ماشین لباسشویی ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. مانند برخورد نامناسب با دستگاه ، نوسان الکتریکی ، ضربه ی سنگین و حتی استهلاک بالا . برخی از ایرادات رایج در تعمیرات ماشین لباسشویی حایر عبارتند از :

تخلیه ناقص آب – کارنکردن خشک کن دستگاه – آبریزش دستگاه – سر و صدای زیاد و …

در آخر نکته ی مهمی را یادآور می شویم که اولویت رایا سرویس با تعمیر قطعات است و تا جایی که امکان دارد تعویض نخواهیم کرد. برخی قطعات که مورد تعمیر و تعویض قرار می گیرد :

برد الکتریکی – لاستیک دور درب – پمپ ماشین لباسشویی حایر – مهره های دیگ لباسشویی و …

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای درخواست نصب، سرویس و تعمیر حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.