تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

شرکت کنوود یکی از بزرگترین شرکت های موجود در عرصه ی تولید لوازم خانگی است. لوازم خانگی کنوود در بسیاری از خانه ها دیده می شود. یکی از بهترین محصولات تولید شده توسط این شرکت ماشین لباسشویی می باشد. که پس از سال ها و حفظ کیفیت بالا و پیشرفتگی خود اعتماد همگان را بدست آورده است. اما ماشین لباسشویی کنوود نیز از خرابی و ایرادات مصون نیست و به دلایل مختلف ممکن است دچار اختلالات و در نهایت منجر به خرابی دستگاه شود. اینجاست که یک انتخاب اشتباه باعث شروع دردسرهای دیگر علاوه بر خرابی دستگاه می شود. اما رایا سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود را برای شما آسان کرده است.

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود

تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود در رایا سرویس

ماشین لباسشویی کنوود یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین دستگاه های موجود در بازار لوازم خانگی می باشد پس تعمیر آن ها هم کار مهم و پیچیده ای است و سپردن آن ها به افراد غیر متخصص علاوه بر تعمیر نشدن دستگاهتان و صرف هزینه ی زیاد باعث ایجاد ایرادات مختلف دیگر می شود. تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود نیازمند به تخصص در زمینه ی این امر است اما نه تنها تخصص برای این کار کافی نیست و تجربه لازمه ی مهم دیگر برای تعمیر می باشد. تعمیرکاران رایا سرویس علاوه بر علم کافی در مورد تعمیرات ماشین لباسشویی کنوود ، تجربه ی بسیار بالایی در زمینه ی تعمیر دارند که این امر باعث شده است تمامی ایرادات ممکن را از قبیل دیده و تعمیر کرده باشند. پس با خیالی آسوده تعمیر را به ما بسپارید.

رایا سرویس کدام مدل های ماشین لباسشویی کنوود را تعمیر می کند ؟

تنوع مدل در ماشین لباسشویی کنوود بسیار بالاست. به علت قدمت بالای این کمپانی ممکن است بسیاری از مدل ها خیلی قدیمی باشند. اما نگران نباشید. چون رایا سرویس تمامی مدل های شرکت کنوود از قدیمی ترین تا پیشرفته ترین با هر ظرفیتی را تعمیر خواهد کرد. خرابی ماشین لباسشویی ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. مانند برخورد نامناسب با دستگاه ، نوسان الکتریکی ، ضربه ی سنگین و حتی استهلاک بالا . برخی از ایرادات رایج در ماشین لباسشویی کنوود عبارتند از :

تخلیه ناقص آب – کارنکردن خشک کن دستگاه – آبریزش دستگاه – سر و صدای زیاد و …

در آخر نکته ی مهمی را یادآور می شویم که اولویت رایا سرویس با تعمیر قطعات است و تا جایی که امکان دارد تعویض نخواهیم کرد. برخی قطعات که مورد تعمیر و تعویض قرار می گیرد :

برد الکتریکی – لاستیک دور درب – پمپ ماشین لباسشویی کنوود – مهره های دیگ لباسشویی و …

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.