تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

رایا سرویس نمایندگی تعمیرات بوش

شاید بتوان گفت یکی از بهترین اختراعات آشپزخانه که هم در صرفه جویی وقت کمک بزرگی کرد. و هم کار شستن ظروف چرب و کثیف را آسان کرد. اختراع ماشین ظرفشویی بود. و دغدغه ی خیلی از خانواده ها از بین برد. برند بوش هم یکی از تولید کنندگان برتر ماشین های ظرفشویی می باشد. و در بازار ماشین ظرفشویی حرف برای گفتن دارد. هیچ برندی در بازار موجود نیست که از خرابی مصون باشد. و در کارکرد دچار اختلال نشود. اما همانطور که خودتان هم می دانید. سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش غیر اصولی نه تنها باعث رفع ایراد نشده. بلکه دردسرهای بیشتری را به دنبال خواهد داشت. پس برای اینکار نیاز به یک تعمیرکار با تجربه و متخصص و اینجاست که رایا سرویس به کمک شما خواهد شتافت.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش را به دست کاردان بسپارید :

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش امری است که علاوه بر تخصص و علم نیاز به تجربه بالا برای تشخیص درست و اصولی ایراد دستگاه دارد.

نیروهای رایا سرویس علاوه بر تخصص بالا در زمینه سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش با تجربه ی بالایی که در این زمینه طی سال ها بدست آورده اند. باعث می شوند تا شما با خیالی آسوده دستگاهتان را به ما بسپارید.

خدمات رایا سرویس جهت تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش :

اگر دستگاه ها شما مدل خاصی از ماشین ظرفشویی بوش است. و یا در بازار کم پیدا می شود نگران تعمیر و سرویس آن نباشید. چون رایا سرویس تمامی مدل های برند بوش را در کمترین زمان و با کمترین هزینه ممکن و با استفاده از متخصص ترین و با تجربه ترین افراد، ایرادات و اختلالات متداول تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش برای رایا سرویس آشنا هستند که تعدادی از آن ها به شرح زیر است :
آبریزش دستگاه هنگام شستشوی ظروف
گرم نکردن آب به درستی و دمای مورد نیاز
کثیف ماندن ظروف و از بین نرفتن لکه ها
تخلیه ناقص آب
و …

اما همانطور که شما هم توقع دارید از یک تعمیرکار که تا جایی که ممکن است یک قطعه را تعمیر کند نه تعویض. رایا سرویس نیز بر این موضوع پا فشاری دارد و الویت خود را بر تعمیر گذارده است. برخی از قطعاتی که تعمیر و تعویض می شوند. عبارتند از :
پمپ تخلیه
برد الکتریکی
هیتر و المنت ظرفشویی
قفل درب
و …

آخرین مطالب

دسته ها

مطالب مرتبط                

ثبت در خواست آنلاین

برای نصب ، سرویس و تعمیرات خود حتی در ساعات غیر اداری و روزهای تعطیل فرم زیر را پر کرده تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت
  • شماره را بدون صفر وارد نمایید.مانند : 9121234567

تماس با ما

  • نمایندگی شرق تهران: رسالت بنی هاشم خیابان رحیمی پلاک ۱۰ واحد ۲

  • نمایندگی غرب تهران: فلکه دوم صادقیه، پشت پارک استقلال، مجتمع پردیسان، واحد 8

  • ساعت کاری در روزهای عادی: 8 صبح الی 18 عصر

اطلاعات تماس

  • 021-26329867

  • 021-44008264

  • 09126030680

  • 09901818456

1399 – تمامی حقوق این وب سایت متعلق به رایاسرویس میباشد.