خانه خدمات برندها

تعمیرات لوازم آریستون

نمایندگی تعمیرات آریستون یکی از معتبرترین مراکز تعمیر وسایل برقی آریستون است. خوشبختانه تنوع برندهای تولید کننده وسایل برقی کمک می کند تا مردم بتوانند برحسب بودجه و سلیقه خود یک برند را انتخاب نمایند. اما یکی از فاکتورهایی که غالب مشتریان در زمان خرید وسایل برقی نسبت به آن بی توجه هستند، وجود نمایندگی های تعمیرات برای ارائه خدمات پس از فروش است.

برند آریستون معتقد است زمانی می توان در صنعت تولید وسایل برقی با وجود رقبای به نام، ماندگار شد که بهترین خدمات به مشتریان عرضه گرد. به این معنا که افراد باید یک کالای باکیفیت را در اختیار داشته و نمایندگی تعمیرات آریستون به منظور حمایت از کالا در خدمت رسانی مشتریان وجود داشته باشد. به این موضوع فکر کنید که ممکن است وسیله شما به هر دلیلی خراب شود. در این صورت آیا عاقلانه است تعمیر آن را به هر تعمیرکار بسپارید؟

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی