خانه خدمات برندها

تعمیرات لوازم بکو

نمایندگی تعمیرات بکو به عنوان یکی از مراکز معتبر جهت حمایت از تولیدات برند بکو تاسیس شده است. این تصور اشتباه است که با خرید وسیله برقی از یک برند باکیفیت، هیچگاه نقصی در آن بروز نمی کند. حتی اگر بهترین برند را انتخاب نموده ولی نحوه استفاده صحیحی از آن را ندانید، در مدت کوتاهی خراب شده و نیاز به تعمیرات خواهد شد. در این زمان بهترین راهکار برای رفع مشکل رخ داده چیست؟

در صورتی که از وسایل برقی بکو استفاده نموده و اکنون به دلیل بروز عیب در آن، کارایی وسیله مختل شده است، بهترین راه برای درست کردن دستگاه مراجعه نمودن به نمایندگی تعمیرات بکو است. نمایندگی ما متشکل از چندین گروه تعمیرکار و کارشناس است که هر گروه با تخصص در زمینه تعمیر یکی از وسایل بکو کمک می کنند تا رفع مشکل به صورت علمی و  دقیق انجام شود.

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی