خانه خدمات برندها

تعمیرات لوازم پاکشوما

همرمان با افزایش کارایی وسایل برقی خانگی در میان مردم، برندهای بیشتری در زمینه طراحی و ساخت این وسایل وارد عمل شده اند که افزایش تعداد برندها به معنی افزایش رقابت کاری میان آن هاست. این شرایط باعث می شود که هر کدام از شرکت های تولیدی به منظور جذب تعداد بیشتری از مشتریان خدمات بیشتری را به خریداران محصولات خود ارائه دهند که یکی از مهمترین اقدامات، ارائه خدمات پس از فروش است که تاسیس نمایندگی های تعمیرات از جمله همین خدمات خواهد بود. برند پاکشوما نیز در راستای رضایتمندی مشتریان خود با تاسیس نمایندگی تعمیرات پاکشوما از تولیدات خود و همچنین از مشتری حمایت می کند.

در نمایندگی تعیمرات پاکشوما از به روزترین و پیشرفته ترین متدها به منظور تعمیر انواع وسایل برقی استفاده می شود تا کیفیت کار بالا بوده و پس از انجام تعمیرات، سلامت دستگاه همانند روز اول شود. لازم به ذکر است که کلیه خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات در نمایندگی تعیمرات پاکشوما توسط تیمی از تعمیرکاران خبره و متخصص انجام می شود که دوره های تخصصی آشنایی با سیستم طراحی و ساخت وسایل برقی را طی کرده و در نتیجه در کمترین زمان می توانند با دقت بالایی عیب رخ داده را تشخیص داده و  رفع نمایند.

درخواست سرویس

هرآنچه که نیاز به تعمیر دارد را به ما بسپارید

با ثبت درخواست آنلاین تعمیرات از ۱۰٪ تخفیف ویژه برخوردار شوید!
تیم قدرتمند رایاسرویس آماده خدمت رسانی به شماست. تیم تخصصی تعمیرات رایا سرویس، در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، شما را یاری خواهد کرد. با ثبت در خواست آنلاین در این صفحه و یا تماس با ما، کارشناسان زبده ما، به زودی به محل اعزام خواهند شد.

مطالب آموزشی

جدیدترین آموزش‌ها و اطلاعات لوازم خانگی خود را اینجا بخوانید

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی

ارور کد های ماشین لباسشویی ال جی در زمانی که همه چیز طبق روال معمول خود پیش نرود، ماشین لباس شویی ال جی در نمایشگر خود ارور کد هایی را به نمایش می گذارد. درک معنی این ارور کد ها شاید در نگاه اول کمی سخت به نظر برسد. در این بخش، قصد داریم شما […]

لیست خطای یخچال فریزر ال جی

خطای OFF در یخچال فریزر ال جی یخچال فریزر ال جی شما از کارخانه به قابلیت نمایشی (DEMO MODE) مجهزر شده است.به واسطه این قابلیت و در هنگام فعال بودن آن، تمام سیستم های خنک کننده و موتور دستگاه در حالت آماده باش قرار می گیرد. این حالت به جهت کاهش مصرف برق در فروشگاه […]

تعداد نظرات برای این مقاله: 0

در این بخش میتوانید دیدگاه خود را ارسال کنید.

ساخته شده با توسط لمونی